Aktivní maska chladiče - je k něčemu?

Uživatelský avatar
prcek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 82
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha 7

Re: Aktivní maska chladiče - je k něčemu?

Příspěvek od prcek » 04.09.2023 08:50

Zdravím, všechny. Koupil jsem o prázdninách ELM diagnostiku, napíchnu to, koukám hafo chyb, smažu je a furt mi tam zústavá chyba aktivní mřížky. Měl jsem už podezření, že to nefunguje neb mi při nastartovaní okamžitě jela sahara a po vypnutí vždy taky jela a hned zastavila. O víkendu jsem rozhodil přední plast pod nárazníkem a koukal tam na mě nezapojený kabel, chvilku jsem hledal kam patří, prostříkl ho WDčkem a zapojil. Mřížka už chodí. Pravděpodobně to nazapojili borci co mi opravovali klimu buď minulý nebo předminulý rok. V servise na pravidelné prohlídce to normálně ignorovali ani nemazali chyby v diagnostice, ač jsem se výslovně ptal zda mřížka funguje !!! Nevím jaký to mělo na vliv, ale jezdil jsem bez toho 1-2 roky. Na spotřebu asi nějaký vliv je, ale určitě je vliv na běh sahary neboť mě běhala pořád, asi to dignostika vyžaduje pokud nemá info o chodu mřížky a to vliv na spotřebu má taky, na ohřev motoru asi taky. Ke kvalitě servisů se nemá cenu vyjadřovat. Hrubou diagnostiku si budu dělat sám. MV

Odpovědět

Zpět na „Focus - karoserie 2011 - 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti