






EDIT: Tyjo to bych musel vidět









- našel jsem i za 799 Kč
Tak to mas celkem zajimave myslenkove pochodymilan26 píše:U mě smajlíci vypovídaj co si zorvna myslim apod.
Pokud to tu trošku sleduješ, tak jemu nejde o výkon, viditelnost atd. ale o designe aby byly co nejbělejší/nejmodřejšíRaada píše:Hele pokud chces maximalni vykon tak jdi do Osram NB Plus. Ty by mely svitit snad vice nez Philipsy NG DL, ale maji take nizsi vydrz. U tech se pise, ze maji vykon o 90% vyssi nez bezna zarovka a uz mam na aute treti sadu a sviti fakt super.
milan26 píše:Takže jaké podle vás budou nejméně svítit do žluta to znamená bíla/modrá
Podle mýho ty BlueVision už ten název vypovídá o tom do jaký barvy sou směřovaný.milan26 píše:
Jinak, rozhoduji se mezi třema ( myslim, že ty Philips blue mam a nic moc teda)
Takže jaké podle vás budou nejméně svítit do žlutato znamená bíla/modrá
![]()
http://www.kupzarovky.cz/philips-h7-blu ... -5132.html
http://www.kupzarovky.cz/philips-h7-xtr ... -5148.html
![]()
![]()
http://www.kupzarovky.cz/philips-h7-nig ... -5140.html
![]()
Díky za radu a hned objednám
Marťas píše: K veci - vsechny holomogovane zarovky sviti zluteji, nez bys chtelTakze budto HID sada nebo zarovky s modrou bankou a efektem bileho svetla - oboji neschvaleno pro provoz na pozemnich komunikacich.
Tvoji posedlost vyssi teplotou svetla zrejme vyresi asi uz jen GP Thunder 7500k nebo PIAA Super Plasma GT-X...
Giggo píše:Já se na otočku stavím v Třebíči v sobotu a v nedělu tam budu o chvilu dýl, tak je případně můžu vzít s sebou.
Jo jejich barva byla nádherná a jak já nádherně viděl, ale jak sem psal .. nejsu taký hajzl, abych sobecky myslel jen na svůj požitek.
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů