Stránka 1 z 1

Černá skříňka?

Napsal: 15.06.2008 23:50
od Truďa
Zdravím focusáci, jsam zde nový a potřeboval bych poradit. Mám asi 14 dní focuska a tak se sním oťukávám. 8) Pod sedadlem řidiče jsem si všimnul nějaké rozvodné skříňky kde je spousta káblíků. Nevíte k čemu to všechno je? Mám airbagy v sedačkách i ve sloupkách, ale taky mi vede kabel přímo dospodku sedačky. U známého na fábii je stejnej kabel a vede mu to k vyhřívání sedačky, který já tam nemám ale při montáži rádia, jsem si všimnul nějakých konektorů, který nejsou zapojený. Nemohlo by to mýt souvislost s tím vyhíváním sedaček? Dík za reakce a přikládám nějaký foto, je to jen přes mobil, ale snad to bude stačit :)
Je to r.v. 2006, 1,6 TDCI 80KW dovezenej s "dojčlandu"

Re: Černá skříňka?

Napsal: 16.06.2008 07:27
od zewl
nejsou tam jeste kabely pro predpinace pasu?

Re: Černá skříňka?

Napsal: 16.06.2008 20:22
od Ahmed
Jestli mas bocni airbagy, tak ty jsou v sedackach..., predpinace pasu, pripadne to muze byt i el. ovladani sedadla. Priprava na vyhrivani sedacek taky muze byt ve hre, ale o tom pochybuju, takove zbytecnosti tam zase nedavaji. Kabely u radia urcite budou mit jine vyuziti, muzes to mit na aux, pripadne nejake hands free, atd.

Re: Černá skříňka?

Napsal: 16.06.2008 21:02
od Truďa
JJ, předpínače tam budou, vedle sedadel je nějaká raketa co to zřejmě napíná :twisted: Vedou k tomu taky kable tak těm nevěnuju pozornost :) Boční airbagy tam jsou taky (tam taky vedou kable), el. ovládání sedadla to asi nebude, protože je to i u spolujezdce. Ještě posílám nějaký foto tak na to pls mrkněte. Fakt by mě zajímalo k čemu to je. Celkem tam jsou 3 svazky kabelu. Dneska jsem ho zase poznával, a nacházím takový ty tradiční věci, jako jsou nezapojený žárovky v tunelech pod nohama a tak. Ale ty sedačky by bylo bingo :lol:

Re: Černá skříňka?

Napsal: 30.03.2010 22:53
od _eXplorer_
To je od čidla zda na sedadle někdo sedí, aby ti to mohlo cinkat že se nepřipoutal...