Nejde dotahnout svicka

Odpovědět
ssendy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 29.06.2010 12:18
Bydliště: Kromeriz

Nejde dotahnout svicka

Příspěvek od ssendy » 04.04.2018 21:55

Cau lidi.Mam takovy problem.Mam ff ll 1,6 74kw 2006.Skubalo mi auto tak sem zacal svickama.Samozrejme vsechny do pulky zrezle od vody.Pred rokem jsem to resil tim krytem z volva co se tu nekde resil v domeni ze to bude v pohode.Ale asi to nepomhlo.Nejspis to sou mrazovky prorezle.Ty sem pro jistotu koupil taky.Ale problem nastal kdyz sem tam strcil nove svicky.Jedna proste nejde dotahnout.Necitil sem ani zadny tlak pri dotahovani takze sem to ani nestrhl.Uz pri predesle vymene se to nejak divne dotahovalo ,ale to bylo jeste v pohode.Nespis ta voda dokonala dilo.A ted nastava otazka.Jak se to resi?Zatim asi nejdrazsi reseni je rozebrat motor a dat tam vlozku.Ale zajima me jestli je vic moznosti.Dik
Focus II 1.6 16V rv.2006 kombal

Uživatelský avatar
miki21
Test driver
Test driver
Příspěvky: 13088
Registrován: 01.04.2009 18:21
Bydliště: Třinec

Re: Nejde dotahnout svicka

Příspěvek od miki21 » 05.04.2018 14:44

No pokud je závit strhlý, tak hlava dolů Tě nemine. Zkoušel jsi svíčky zaměnit, jestli není z výroby špatný závit na svíčce? Voda té hliníkové slitině moc neublíží, zvláště na závitu, pokud tam je svíčka nemá se jak dostat hlouběji.
Fofo II 1,8 16v modrá combi
Funguje zde funkce HLEDAT Prosím,používejte ji před založením nového tématu.

ssendy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 29.06.2010 12:18
Bydliště: Kromeriz

Re: Nejde dotahnout svicka

Příspěvek od ssendy » 05.04.2018 17:26

Zamenit jsem ji nezkousel,ale moc tomu neverim.Jak sem psal.Uz ta predchozi svicka nesla nejak extra utahnout.


Tak cece fakt to pomohlo.Nechapu to.A pritom ta co nesla utahnout na jednom tak sla utahnout na druhem a z druheho sla utahnout tam kde ta jedna nesla.Fakt tomu nerozumim.
Focus II 1.6 16V rv.2006 kombal

Odpovědět

Zpět na „Focus - benzínové 2004 - 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host