Nejsem "zase jeden chytrej", i když jsem po pravdě čekal, kdo po mně vyjede, ale nečekal jsem, že to budeš zrovna ty.  
 
 
Nevím, kolik žádostí o podložky denně máte, ale asi to nebude nijak závratné číslo, aby se to nedalo logisticky  zvládnout. 
Klidně mi napiš SZ, co by to obnášelo a já to zvážím.
Vzhledem k tomu, že mě živí eshop a denně mám 3-6 objednávek, mám se zasíláním praxi a nevidím v tom žádnej problém. Pokud vy máte soudě podle tohoto fora tak možná 3-6 objednávek na podložky za měsíc, opravdu nevidím důvod, proč se to nedá zvládnout.
P.S.: Místo vyjíždění na mě bys mohl jako moderátor lidem napsat, jak to s podložkama je, a nebo napsat, že prostě nebudou. Pak by lidi neremcali, je to o komunikaci. Lidi ty podložky přece nechtějí zadarmo, ale normálně si je chtějí zaplatit.