ja uz houkam druhy rok tj, co mam tuto karu a furt jezdim. Ale jednou to prijit zrejme musi. Je aspon mitsubishi levnejsi nez honeywell-garret?lucky.jack píše:Já mám spíš opačnej problém, a to ježdění krátkých tras do práce a zpět(dohromady 16km), takže přehřátí oleje nehrozí :mrgreen:
Bohužel poslední dobou začínám dost slyšet houkání a to hlavně za teplýho motoru. Vzhledem k tomu, že to houká i po sundání řemenu na příslušenství, obávám se nejhoršího... :cry:
sagic: nekde to tu je, zkus hledat. Takove to houkani je ok do te doby nez ti pak prijde, ze po pusteni plynu se houkani promenuje ve skaredy zvuk prilis rychle se zastavujici hridelky. To je tehdy, kdyz se turbina nebo kompresor potka se skrini a "brzdi" o ni. Do te doby at si houka, jak chce.
edit: v12 uz nasel:)